PL | EN
© by MS Films | CMS by JAAZ


2010.02.26 KONFERENCJA PRASOWA “KRÓLIKA PO BERLIŃSKU” W POLSCE

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na konferencję prasową poświęconą filmowi KRÓLIK PO BERLIŃSKU, za którego nominowani do Oscara© w kategorii Najlepszy Dokument Krótkometrażowy zostali Bartek Konopka (reżyser) i Anna Wydra (producent).

 

Spotkanie odbędzie się 26 lutego, o godzinie 10.00 w kinie Kultura przy Krakowskim Przedmieściu 21/23 i połączone będzie ze śniadaniem prasowym.

 

Będzie to wyjątkowa okazja do spotkania z twórcami filmu tuż przed ich wylotem do Los Angeles, gdzie 7 marca odbędzie się ceremonia rozdania nagród Akademii Filmowej. Opowiemy m.in. o tym, jak „Królik po berlińsku” jest odbierany w Stanach, o naszej strategii promocyjnej na rzecz uzyskania Oscara oraz o działaniach Anny Wydry, która jest już w Los Angeles. W konferencji wezmą udział: reżyser Bartek Konopka, montażysta Mateusz Romaszkan, autor komentarza Michał Ogórek,  kompozytor muzyki Maciej Cieślak, szef studia postprodukcyjnego valium4kids Grzegorz Korczak, szef firmy produkcyjnej MS FILMS Maciej Skalski oraz odpowiedzialna za PR Joanna Skalska..

Miejsce: Kino Kultura, Warszawa